loadingimg

Wczytuję dane...

Subskrypcja

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Wypełnij ankietę!

Wypełnij ankietę!

Pomagamy

TęczaAkcja Okuliści dla Afryki

Bestsellery

ETUI/Futerał do okularów
Cena:9,90 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
Kliknij, aby zobaczyć Prezentację
Kenchi OPKEC030106c1 Etui i ściereczka GRATIS
średnia: 0.0  ocen: 0

Gwarancja: 24 miesięcy

PRZYMIERZ
potwierdź zakup!
Cena:419,00 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
146mm
55mm
50mm
17mm
140mm
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

KENCHI OPKEC030106c1 Etui i ściereczka GRATIS

Klasyczna oprawa męska, w typie awatar, w czarnym kolorze, ponadczasowa, w zestawie etui i ściereczka.
Oprawa z 3 nakładkami przeciwsłonecznymi (szara, niebieska, żółta, polaryzacja, filtr UV cat 3) w zestawie.

Zakres zastosowania:
Oprawy do okularów korekcyjnych są wyrobem medycznym klasy I (Reguła 1, Rozdział III Załącznika VII Rozporządzenia (WE) 2017/745) i przeznaczone są głównie do produkcji okularów korygujących wzrok, po połączeniu z wydanymi na receptę soczewkami optycznymi.

Przechowywanie i czyszczenie:

Oprawy do okularów korekcyjnych należy przechowywać w odpowiednim etui, w temperaturze od -10st C do +35st C. Unikać ekspozycji na słońce w pomieszczeniach zamkniętych, nieklimatyzowanych (np. deska rozdzielcza samochodu), ponieważ temperatury osiągane w takich warunkach mogą naruszać funkcjonalność opraw. W razie sporadycznego kontaktu z czynnikami takimi jak słona woda (woda morska), woda z basenu, produkty chemiczne (kosmetyki, lakier do włosów, perfumy, kremy do opalania, do twarzy, podkład, środki odstraszające owady) zalecamy ich natychmiastowe usunięcie wilgotną ściereczką. Zaleca się czyszczenie oprawy w bieżącej, letniej wodzie i płynach do tego przeznaczonych. Po umyciu należy oprawy wytrzeć do sucha, miękką, czystą ściereczką. Chronić przed zadrapaniem.

Ostrzeżenie:

Nie można wykluczyć, że u osób wyjątkowo wrażliwych lub skłonnych do alergii mogą wystąpić niekorzystne reakcje na kontakt z materiałem oprawy lub ze względu na procesy stosowane w procesie produkcji. Dostarczone oprawy wyposażone są w soczewki typu demo; nie są przeznaczone do użytkowania, umożliwiają one jedynie przymierzenie oprawy i utrzymanie kształtu najbliższego wersji końcowej.