loadingimg

Wczytuję dane...

Subskrypcja

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Wypełnij ankietę!

Wypełnij ankietę!

Pomagamy

TęczaAkcja Okuliści dla Afryki

Bestsellery

ETUI/Futerał do okularów
Cena:9,90 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
Kliknij, aby zobaczyć Prezentację
ID Tokyo ID2944c3 Etui i Ściereczka GRATIS!
i-D Tokyo
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: i-D Tokyo

Gwarancja: 24 miesięcy

PRZYMIERZ
potwierdź zakup!
Cena:369,00 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
141mm
54mm
54mm
17mm
140mm
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

ID Tokyo ID2944c3 Etui i ściereczka GRATIS!
Klasyczna oprawa w ponadczasowym kształcie, grubsze tworzywo, większy rozmiar, czerń i czerwienią, cieniowany zausznik z nadrukiem, idealna pod okulary korekcyjne przeciwsłoneczne. 

Oprawa okularowa przeznaczona do szkieł korekcyjnych. Wyrób medyczny klasy 1 (Reguła 1 Rozdział III Załącznik VII Rozporządzenia (WE)2017/745)
Okulary korekcyjne stanowią wyrób medyczny, wykorzystuj zgodnie z instrukcją obsługi

Przechowywanie i czyszczenie: 

Oprawy do okularów korekcyjnych należy przechowywać w odpowiednim etui, w temperaturze od -10st C do +35st C. Unikać ekspozycji na słońce w pomieszczeniach zamkniętych, nieklimatyzowanych (np. deska rozdzielcza samochodu), ponieważ temperatury osiągane w takich warunkach mogą naruszać funkcjonalność opraw. W razie sporadycznego kontaktu z czynnikami takimi jak słona woda (woda morska), woda z basenu, produkty chemiczne (kosmetyki, lakier do włosów, perfumy, kremy do opalania, do twarzy, podkład, środki odstraszające owady) zalecamy ich natychmiastowe usunięcie wilgotną ściereczką. Zaleca się czyszczenie oprawy w bieżącej, letniej wodzie i płynach do tego przeznaczonych. Po umyciu należy oprawy wytrzeć do sucha, miękką, czystą ściereczką. Chronić przed zadrapaniem. 

Ostrzeżenie: 

Nie można wykluczyć, że u osób wyjątkowo wrażliwych lub skłonnych do alergii mogą wystąpić niekorzystne reakcje na kontakt z materiałem oprawy lub ze względu na procesy stosowane w procesie produkcji. Dostarczone oprawy wyposażone są w soczewki typu demo; nie są przeznaczone do użytkowania, umożliwiają one jedynie przymierzenie oprawy i utrzymanie kształtu najbliższego wersji końcowej.  

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Enzo Colini HP194c2 Etui i Ściereczka GRATIS!!

 

 

 

 
359,00 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
Dodaj: szt.
potwierdź zakup