loadingimg

Wczytuję dane...

Subskrypcja

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Wypełnij ankietę!

Wypełnij ankietę!

Pomagamy

TęczaAkcja Okuliści dla Afryki

Bestsellery

ETUI/Futerał do okularów
Cena:9,90 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
Regulamin do 24.12.2014 r.

REGULAMIN

I INFORMACJE OGÓLNE

1. Właścicielem sklepu internetowego aleOkulary.com („Sklep”) jest Platinum Group Sp. z o.o.  z siedzibą w Mikołowie, ul. Południowa 30, 43-190 Mikołów zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358548 Sąd Rejonowy Katowice Wschód w Katowicach ,VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Email: kontakt@aleokulary.com; nr telefonu: 32/35 000 73; 602-425-719

2. Warunkiem korzystania z sklepu internetowego jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i zaakceptowanie jego postanowień.

3. Treść sklepu nie może być traktowana jako substytut medycznej porady, zalecenia, diagnozy lub leczenia. Wszelkie pytania dotyczące swojego stanu zdrowia należy kierować do swojego lekarza specjalisty. Nigdy nie należy pominąć porady specjalisty.

4. Zabrania się przesyłania treści naruszających przepisy prawa, dobre imię innych osób lub dobre obyczaje.

 

II POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych" informujemy, że dane osobowe klientów są wprowadzane do bazy danych sklepu Aleokulary.com.  Dane przekazywane przez klientów w trakcie rejestracji mogą być wykorzystywane przez Aleokulary.com w celu realizacji zamówień składanych przez klientów, jak również do wewnętrznych celów Aleokulary.com dotyczących ewidencjonowania sprzedaży i klientów sklepu internetowego czy też przygotowywania dokumentów do celów rozwoju firmy. O ile klient wyrazi na to zgodę podczas rejestracji dane przekazane przez klienta mogą być również wykorzystywane do przesyłania przez Aleokulary.com informacji handlowej dotyczącej oferty, promocji i konkursów. Administratorem danych osobowych jest firma: Platinum Group Sp. z o.o.

2. Osoby, które zapisały się do newslettera, będą otrzymywały tylko newsletter sklepu. Użytkownik Aleokulary.com, który nie zażyczył sobie otrzymywania newslettera, nigdy nie otrzyma niezapowiedzianej wiadomości. Osoba, która nie chce otrzymywać newslettera, będzie otrzymywała tylko e-maile, które są ściśle powiązane z jej zamówieniami.

3. Użytkownik Aleokulary.com może poprosić o usunięcie własnego konta w sklepie. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

4. W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego obowiązującą od dnia 22 marca 2013 prosimy o zapoznanie się z naszą podstroną  informującą o stosowaniu przez nasz serwis  plików cookies http://aleokulary.com/_cms/view/34/polityka-cookies.html.

 

III OFERTA SKLEPU

1. Oferta prezentowana na stronie sklepu jest ofertą handlową.

2. Umowy zawierane w sposób określony w pkt. 1 są umowami zawieranymi na odległość. Umowę uważa się za zawartą z chwilą potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia zamówienia do realizacji. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, w szczególności, co do kompletności lub prawidłowości danych zawartych w zamówieniu, zamiaru wywiązania się z zobowiązań nakładanych przez umowę lub zgodności zamiaru wykorzystania towaru z jego przeznaczeniem lub warunkami używania.

3. Prezentowane ceny są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena może ulec zmianie w momencie zmiany indeksu soczewki okularowej lub dodaniu powłoki antyrefleksyjnej. Klient zostanie powiadomiony mailowo lub telefonicznie o zmianie ceny zakupu.

4. Do każdego wysyłanego zamówienia załączamy specyfikację sprzedaży tj., paragon fiskalny lub fakturę VAT

 

IV SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienia mogą być składane:

- drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza zamówień (koszyka) na stronie sklepu,

- poprzez e-mail

-  telefonicznie/ poprzez FAX

2. Złożenie zamówienia oznacza przyjęcie oferty Sklepu, w wyniku czego dochodzi do zawarcia umowy kupna – sprzedaży. Datą zawarcia umowy jest data złożenia zamówienia.

3. Klient otrzymuje e-mail z treścią zamówienia i linkiem, za pośrednictwem, którego potwierdza zgodność danych teleadresowych.

4. Termin realizacji zamówienia jest liczony od daty otrzymania przez sklep potwierdzenia danych lub wpłaty należności za zakupiony towar.

5. Czas realizacji zamówienia oznacza orientacyjny termin, w którym zamówienie powinno zostać wysłane do Klienta. Ponieważ Sklep bazuje częściowo na magazynach dostawców mogą się pojawić sytuacje losowe związane z brakiem produktu w magazynie dostawcy. Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy do klienta. Jeżeli Użytkownik zamówił kilka towarów, których czas realizacji jest różny, w takim wypadku czas realizacji zamówienia wydłuża się do czasu najdłuższego oczekiwania na wybrany towar.

6. Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Przez realizację zamówienia rozumieć należy przekazanie zakupionego towaru podmiotowi odpowiedzialnemu za dostarczenie towaru do Klienta.

7. Sprzedawca może kontaktować się z Klientem celem potwierdzenia zamówienia, danych teleadresowych, czy ustaleń wynikających z treści zawartych w komentarzu do zamówienia.

8. O wysłaniu zamówienia sprzedawca poinformuje osobnym e-mailem.

9. Zamówienia wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej są doręczane w terminie do 3 dni roboczych licząc od daty wysłania zamówienia. Zamówienia wysyłane za pośrednictwem Firmy Kurierskiej są doręczane w terminie do 48 h licząc od daty wysłania zamówienia.

10. W przypadku odstępstw w doręczeniach przesyłek, o których mowa w pkt. 10 sprzedawca prosi Klienta o powiadomienie o zaistniałej sytuacji drogą telefoniczną lub emaliową.

11. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Klienta niepełnych lub nieprawidłowych danych teleadresowych. Koszty związane z wysyłką na nieprawidłowy adres jak i ponowną wysyłką na poprawny adres ponosi Klient.

12. Użytkownik otrzymuje towar wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT. Otrzymanie faktury VAT uwarunkowane jest zaznaczeniem w „Formularzu zamówień” opcji „faktura”. Zamawiający wyraża zgodę na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu. Faktura VAT jest dołączana do przesyłki i stanowi potwierdzenie (dowód) zakupu.

13. Informacja o kosztach dostawy i sposobach płatności umieszczone są w sklepie w zakładkach informacyjnych. Wybór dostępnych sposobów dostawy i płatności, z uwzględnieniem kosztów z nimi związanych, jest dokonywany we właściwym polu formularza zamówienia (w sklepie internetowym). Wysyłka na terenie Polski:

·  Przelew na konto, Płatności.pl - Poczta Polska/Polecony priorytet: 0,00 zł

·  Pobranie - Poczta Polska: 18,90 zł.

·  Przelew na konto, Płatności.pl- Kurier SIÓDEMKA, DHL: 0,00 zł.

·  Pobranie – Kurier DHL: 18,90 

14. Cenniki i katalogi umieszczone w  sklepie internetowym należy, w razie wątpliwości, traktować nie jako ofertę, ale zaproszenie do składania zamówień.

 

V PŁATNOŚCI

1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w katalogu i na stronie internetowej, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian. Zamówienia złożone realizowane są na warunkach obowiązujących w chwili ich złożenia, wszelkie późniejsze zmiany cen towarów, czy innych elementów objętych zamówieniem nie mają wpływu na kształt wcześniej zawartej umowy kupna- sprzedaży.

2. Zniżka wynikająca z kuponów rabatowych dotyczy tylko oznaczonych produktów i nie sumuje się z innymi promocjami

3. Za zamówienia można zapłacić w następujące sposoby:

a) płatność za pobraniem – opłata za zamówienie wraz z kosztem wysyłki jest uiszczana listonoszowi lub kurierowi w chwili doręczenia przesyłki

b) płatność przelewem – nr konta, dane sprzedawcy, (w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia) – płatność za zamówienie po złożeniu zamówienia w terminie do 7 dni (w przypadku braku płatności sklep będzie próbował się kontaktować z Klientem. W przypadku braku odpowiedzi sprzedawca zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia)

c) płatność kartą

d) poprzez portal platnosci.pl/PayU

4. W przypadku, gdy płatność za zamówienie będzie niższa od podanej w zamówieniu, sprzedawca poinformuje Klienta o konieczności dopłaty.

5. W przypadku gdy płatność za zamówienie będzie wyższa od podanej w zamówieniu, sprzedawca poinformuje Klienta o zaistniałej sytuacji z prośbą o podanie nr konta bankowego celem zwrócenia powstałej nadpłaty.

6. Dokonując płatności klient  w tytule wpisuje nr zamówienia - brak tej informacji może spowodować opóźnienie w realizacji zamówienia.

 

VI REALIZACJA ZAMÓWIEŃ.

1.       Po zaksięgowaniu wpłaty, sklep realizuje zamówienie na wybrany przez klienta towar.

2.       Zamówienia są realizowane oraz wysyłane tylko i wyłącznie w dni robocze.

3.       W dni ustawowo wolne od pracy, święta sklep nie realizuje zleceń. Zamówienia będą przekazywane do

realizacji w następny, bądź najbliższy dzień roboczy.

4.       Czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie dla każdego produktu.

5.       Po zawarciu umowy kupna-sprzedaży, klient zostanie poinformowany w ciągu 24 h (pkt. 2) o przewidywanym czasie realizacji.

6.       Zwykle czas realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.

7.     Sklep  zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na błędnych informacjach o cenach lub stanie towaru, jak i również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość oraz autentyczności danych podanych przez klienta w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.

 

VII  ZAMÓWIENIE OKULARÓW KOREKCYJNYCH

1. W przypadku zamówienia okularów korekcyjnych wraz ze szkłami korekcyjnymi konieczne jest posiadanie

ważnej, nie starszej niż 6 miesięcy, recepty wystawionej przez lekarza okulistę lub optometrystę. 

2. Firma wykonuje okulary korekcyjne wyłącznie na zamówienie osób pełnoletnich.

3. Zamówione okulary korekcyjne zostaną wykonane na podstawie danych z recepty, które klient przekaże do

sklepu aleokulary.com w czasie procesu zamówienia.

4. Aleokulary.com nie ponosi odpowiedzialności za błędy związane z niewłaściwym lub błędnym doborem

szkieł dla klienta przez osoby wystawiające ww. recepty.

 

VIII ZWROT ZAMÓWIONEGO TOWARU

1. Klient może zrezygnować z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od

daty odebrania przesyłki.

2. Wraz z towarem należy odesłać oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) ,dokument zwrotu towaru lub oświadczenie

z podaniem danych  niezbędne do dokonania przelewu. Formularz zwrotu do pobrania poniżej:

Formularz_zwrotu

3. Pieniądze zostaną zwrócone do 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

Zwroty pieniędzy dokonywane są wyłącznie na rachunki bankowe wskazane w formularzu zwrotu przesłanego

wraz z produktem.

4. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.

5. Aby zwrot został uznany, odesłany towar:

·         nie może nosić żadnych śladów użytkowania,

·         powinien posiadać fabryczne opakowanie i być czysty,

·         nie może posiadać zarysowań i odprysków (w szczególności na szkłach),

6. Jeżeli produkt nie będzie spełniał warunków wymiany zawartych w powyższym regulaminie, zostanie ponownie odesłany do klienta na jego koszt.

IX WYMIANA ZAMÓWIONEGO TOWARU

1. Klientom przysługuje prawo wymiany danego towaru na inny w ciągu 20 dni od otrzymania produktu.

2. Wraz z towarem prosimy odesłać oryginalny dowód zakupu (paragon lub faktura VAT),  wypełniony formularz wymiany towaru lub oświadczenie

z podaniem danych  niezbędne do dokonania przelewu. Formularz wymiany do pobrania poniżej:

Formularz_wymiany

3. Możliwa jest wymiana na dowolny produkt aktualnie dostępny w magazynie.

4. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych na koszt adresata ani za pobraniem.

5. Aby zwrot został uznany, odesłany towar:

·         nie może nosić żadnych śladów użytkowania,

·         powinien posiadać fabryczne opakowanie i być czysty,

·         nie może posiadać zarysowań i oprysków (w szczególności na szkłach),

6. Jeżeli produkt nie będzie spełniał warunków wymiany zawartych w powyższym regulaminie, zostanie ponownie odesłany do klienta na jego koszt.

7. Wymiana zostanie zrealizowana od 7- 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki przez sklep.

 

X GWARANCJA I REKLAMACJE ZAMÓWIONEGO TOWARU

1. Na oprawy okularowe i okulary udzielana jest gwarancja dwóch lat  od daty wystawienia dowodu zakupu.

2. Gwarancja nie obejmuje produktów, w których stwierdzono:

- Uszkodzenia mechaniczne wynikające z niewłaściwego użytkowania i konserwacji produktów,

- Odprysków i zarysowań na szkłach.

3. Podstawą przyjęcia reklamacji jest oryginalny dowód zakupu towaru (paragon lub faktura VAT). Bez dowodu zakupu

reklamacje nie będą uwzględniane.

4. Reklamacje można zgłaszać drogą elektroniczną na adres: kontakt@aleokulary.com , telefonicznie lub faksem

na numer: 32 738 11 70

5. Każdy reklamowany towar powinien posiadać dołączony dokument reklamacji towaru lub oświadczenie

reklamacyjne zawierające opisaną przyczynę reklamacji oraz kiedy i w jakich okolicznościach wady powstały.

Formularz reklamacji można pobrać: 

Formularz reklamacji

6. Reklamowany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony. W przeciwnym razie, sklep zastrzega sobie

prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.

7. Towar powinien być przesłany do sklepu listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres sklepu.

8. Po przyjęciu reklamacji towar trafia do ekspertyzy u danego producenta lub dystrybutora, który rozpatruje

reklamację. 

9. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 – 30 dni  roboczych od daty otrzymania przesyłki, a klient zostanie poinformowany o wyniku reklamacji mailowo lub pocztą.

10. W przypadku pierwszego zgłoszenia gwarancyjnego produkt jest naprawiany lub wymieniany na nowy.

W przypadku jeśli ta sama wada produktu pojawia się kolejny raz, klient może żądać zwrotu pieniędzy za zakupiony produkt.

11. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji koszty przesyłki związane z reklamacją pokrywa sklep.

 

XI ODSTĄPIENIE OD UMOWY W PRZYPADKU ZAWARCIA UMOWY NA ODLEGŁOŚĆ

1. Każdy Klient, który zawarł umowę na odległość, po odebraniu przesyłki ma prawo do odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny, aby to zrobić należy:

a) w terminie do 10 dni licząc od daty odebrania przesyłki należy wysłać na adres sklepu pisemne oświadczenie odstąpienia od umowy. Następnie niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie do 14 dni licząc od daty oświadczenia odstąpienia od umowy, należy odesłać produkt.

b) jeśli moment wysłania oświadczenia odstąpienia od umowy jest jednoznaczny z momentem odesłania towaru to obowiązuje termin 10 dni od otrzymania przesyłki.

c) warunkiem skutecznego odstąpienia od umowy jest:

pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy podpisane przez Klienta

odesłanie towaru nie noszącego śladów użytkowania, uszkodzenia, najlepiej w oryginalnym opakowaniu – dopuszczalna jest sytuacja w której Klient otworzy oryginalne opakowanie celem zapoznania się z zawartością; towar odsyłany jest na koszt Klienta

produkt powinien być spakowany w sposób staranny tj. zabezpieczający przed ewentualnymi zniszczeniami w drodze do sklepu. W przypadku zniszczenia, które nastąpi w wyniku nienależytego zapakowania sklep zastrzega sobie prawo odmówienia przyjęcia zwrotu.

2. Sprzedawca, w przypadku prawidłowego odstąpienia przez klienta od umowy zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny, zobowiązuje się do zwrócenia zapłaty za odesłany towar (w przypadku gdy zwracane jest całe zamówienie, Sprzedawca zobowiązuje się również zwrócić kwotę wydaną przez Klienta na dostarczenie przez sklep towaru do Klienta) niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie do 14 dni licząc od daty otrzymania zwróconego towaru.

3. W przypadku jeśli zwracany towar, w sytuacji opisanej powyżej, nie spełnia warunków określonych w regulaminie sklepu i w/w ustawie Sprzedawca poinformuje o tym Klienta. Odesłanie towaru nastąpi na koszt Klienta. Klient będzie zobowiązany wnieść opłatę za koszt odesłania towaru przed jego wysyłką.


XII NIEZGODNOŚĆ TOWARU Z UMOWĄ

1. W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową w terminie do 2 lat licząc od daty wydania mają Państwo prawo skorzystać z uprawnień wynikających z Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opisany wyżej termin biegnie na nowo w przypadku wymiany towaru na nowy jako niezgodnego z umową.

2. Do odsyłanego towaru należy załączyć pismo informujące o rodzaju niezgodności z umową, żądanym sposobie doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową.oryginalny paragon fiskalny lub fakturę VAT.

3. Sprzedawca nie odbiera przesyłek za pobraniem

4. Sprzedawca zobowiązuje się do zwrotu kosztów wysyłki poniesionych przez Klienta w przypadku uznania niezgodności towaru z umową. Zwrot kosztów nastąpi w terminie do 14 dni licząc od daty niezgodności towaru z umową.

5. Sprzedawca zobowiązuje się na własny koszt dostarczyć naprawiony lub wymieniony towar (w przypadku uznania niezgodności towaru z umową).

6. Jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową Klient nie zawiadomi o tym sprzedawcy to traci uprawnienia wynikające z ustawy wskazanej w pkt VIII. 1). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia o stwierdzeniu niezgodności towaru z umową przed jego upływem.

 

XIII USZKODZENIA I BRAKI W TRANSPORCIE, OPÓŹNIENIA

1. W przypadku gdy doręczona przesyłka będzie nosiła znamiona uszkodzenia tj. zgniecenia, zamoczenia opakowania, naderwania taśm zabezpieczających, przerwania ciągłości opakowania prosimy o spisanie protokołu szkody i nie przyjmowanie przesyłki. Jako przyczynę nieodebrania przesyłki proszę podać – rodzaj uszkodzenia jaki był widoczny.

2. O w/w sytuacji proszę powiadomić sprzedawcę (nr tel.; e-mail)

3. W przypadku gdy doręczona przesyłka nie nosiła znamion uszkodzenia, a zawartość uległa zniszczeniu lub przesyłka nie była kompletna – prosimy o pilny kontakt ze sprzedawcą (nr tel. ; e-mail)

4. W przypadku przesyłki kurierskiej Klient ma prawo sprawdzić zawartość przesyłki w obecności Kuriera po odebraniu przesyłki tj. po złożeniu podpisu na liście przewozowym, uiszczeniu zapłaty w przypadku przesyłek pobraniowych. W przypadku stwierdzenia niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem Klient powinien spisać protokół z Kurierem. Nie spisanie protokołu nie jest równoznaczne z wygaśnięciem prawa Klienta do złożenia reklamacji (rozumianej jako prawo do zgłoszenia niezgodności towaru z umową lub skorzystanie z uprawnień wynikających z gwarancji). Protokół jest jednak pomocny i skraca procedurę reklamacji. W przypadku braku protokołu w opisanej sytuacji po stronie Klienta powstaje obowiązek udowodnienia, iż przesyłka dotarła uszkodzona lub niekompletna.

W przypadku opóźnienia w doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polska lub Firmę Kurierską klient jest proszony o zgłoszenie tego przypadku Sprzedawcy,. a Sprzedawca dołoży wszelkich starań celem wyjaśnienia sytuacji i naprawienia.

5. W przypadku zaginięcia przesyłki:

a) przesyłki za pobraniem – Sprzedawca po otrzymaniu zgłoszenia od Klienta złoży reklamację do Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej. Sprzedawca postara się (z uwzględnieniem stanów magazynowych i możliwości sprowadzenia towaru i ustaleń z Klientem) zrealizować zamówienie. O wyniku reklamacji Klient zostanie poinformowany osobnym e-mailem.

b) Przesyłki opłaconej – Sprzedawca po otrzymaniu zgłoszenia od Klienta złoży reklamację do Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej.

6. Po złożeniu reklamacji u Przewoźnika, Sprzedawca zobowiązuje się skontaktować z Klientem celem ustalenia czy Klient będzie oczekiwał na wynik reklamacji, czy tez Sprzedawca ma wysłać ponownie zamówienie (lub zwrócić równowartość zamówienia) przy jednoczesnym zobowiązaniu Klienta do odesłania pierwszej przesyłki w przypadku jej doręczenia


XIV OBOWIĄZKI ZAMAWIAJĄCEGO ZWIĄZANE Z BEZPIECZNYM UŻYTKOWANIEM TOWARÓW ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPRZEDAWCY

1. Towary znajdujące się w sklepie internetowym są produktami bezpiecznymi, tj. takimi, które w zwykłych warunkach ich używania, włączając czas korzystania z produktu, nie stwarzają zagrożenia lub stwarzają znikome zagrożenie, dające się pogodzić z jego zwykłym używaniem i uwzględniające wysoki poziom wymagań dotyczących ochrony bezpieczeństwa, życia i zdrowia ludzkiego.

2. Zamawiający (użytkownik) oświadcza, że:

- rodzaj i parametry zamówionych soczewek okularowych zostały dobrane przez lekarza okulistę indywidualnie do potrzeb użytkownika soczewek okularowych;

- zobowiązuje się do stosowania do zaleceń lekarza okulisty, terminów wizyt kontrolnych oraz zachowania zasad higieny przy używaniu okularów.

 

XV POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Korzystający z sklepu oświadczają, że wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych udostępnionych właścicielowi sklepu oraz na otrzymywanie informacji handlowych zawierających ofertę sklepu internetowego umieszczonego na sklepie. Osobie umieszczonej w bazie danych przysługuje prawo wglądu, zmiany i usunięcia swoich danych osobowych z bazy danych oraz zaprzestania ich przetwarzania.

2. Soczewki okularowe  są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb (więc nie są PRODUKTAMI MEDYCZNYMI) i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

4. Regulamin obowiązuje od dnia 23-08-2011. Zmiany regulaminu będą publikowane na stronie Regulamin sklepu internetowego. Zmiany nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji. Zamówienia przyjęte do realizacji obowiązuje regulamin aktualny w chwili złożenia zamówienia.

REGULAMIN PROMOCJI "Be active"

1.       Niniejsza promocja obowiązuje wszystkie zamówienia złożone od 2 listopada 2012 od 00:01 do 30 listopada 2012 do godz 23.59  w sklepie Alesoczewki.com oraz aleokulary.com

2.       Sklep zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji.

3.       Złóż zamówienie w alesoczewki.com lub aleokulary.com.

4.       Złożenie zamówień w dwóch sklepach zwiększa szansę na wygraną (kwoty z zamówień sumują się).

5.       Do kwoty za zamówienie nie wlicza się kwota za przesyłkę.

6.       Codziennie od poniedziałku do piątku + sobota/niedziela nagrodę otrzymuje klient, który złoży zamówienia na najwyższą kwotę.

7.       Nagrody rzeczowe przyznawane każdego dnia wg harmonogramu, tj.:

- w każdy poniedziałek – Torba podróżna Travel

- w każdy wtorek – Kijki Cruise FR

- w każdą środę – Polar Pepe (męski)

- w każdy czwartek – plecak Doto 18

- w każdy piątek – Polar Pepe (damski)

- w każdy weekend (tj. sobota + niedziela) – Mooha Lady/ Ishan kurtka męska/damska