loadingimg

Wczytuję dane...

Subskrypcja

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Wypełnij ankietę!

Opinie o nas

Opineo.pl

Pomagamy

Tęcza

Akcja Okuliści dla Afryki

Bestsellery

ETUI/Futerał do okularów
Cena:9,90 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
Praca

Szukasz interesującej, pełnej wyzwań pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie, rozwijać się, by stać się specjalistą w swojej dziedzinie?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK wyślij do Nas swoje CV. Być może to właśnie na Ciebie czekamy.

Na chwilę obecną rekrutujemy na stanowisko:
Doradca Klienta

Miejsce pracy: KATOWICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
profesjonalna obsługa klienta
nadzór nad funkcjonowaniem salonu,

WYMAGANIA:
wysoka kultura osobista
dyspozycyjność
komunikatywność
doświadczenie w obsłudze klienta - dodatkowy atut

OFERUJEMY:
umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku
możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego

Więcej informacji w salonie lub pod numerem telefonu: 602425719 lub 783142656
CV prosimy kierować na adres: kontakt@aleokulary.com lub na adres siedziby : Salon Optyczny aleokulary ul. 3Maja 14/1a 40-096 Katowice z dopiskiem PRACA- Doradca Klienta*

*Prosimy o umieszczeniu w CV klauzuli RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".