loadingimg

Wczytuję dane...

Subskrypcja

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Wypełnij ankietę!

Opinie o nas

Opineo.pl

Pomagamy

Tęcza

Akcja Okuliści dla Afryki

Bestsellery

ETUI/Futerał do okularów
Cena:9,90 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
Praca

Szukasz interesującej, pełnej wyzwań pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie, rozwijać się, by stać się specjalistą w swojej dziedzinie?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK wyślij do Nas swoje CV. Być może to właśnie na Ciebie czekamy.

Na chwilę obecną rekrutujemy na stanowisko:

Optyk/Optometrysta

Miejsce pracy: ŚLĄSK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  dobór korekcji okularowej
  •  aplikacja soczewek kontaktowych
  •  nadzór nad funkcjonowaniem salonu,
  •  profesjonalna obsługa klienta

WYMAGANIA:

  • umiejętności doboru szkieł okularowych
  • aplikacji soczewek kontaktowych

  OFERUJEMY:

  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego
  • współpracę z młodym, ambitnym, pozytywnym zespołem
  • zadaniowy czas pracy

CV prosimy kierować na adres: praca@aleokulary.com lub  na adres siedziby : Platinum Group Sp. z o.o.,  ul. Południowa 30, 43-190 Mikołów. z dopiskiem PRACA- Optyk/Optometrysta