loadingimg

Wczytuję dane...

Subskrypcja

Producenci

Wyświetl produkty wybranego producenta:

Wypełnij ankietę!

Wypełnij ankietę!

Opinie o nas

Opineo.pl

Pomagamy

TęczaAkcja Okuliści dla Afryki

Bestsellery

ETUI/Futerał do okularów
Cena:9,90 PLN
Wysyłka gratis! przy zamówieniu powyżej 161 zł
Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych" informujemy, że dane osobowe klientów są wprowadzane do bazy danych sklepu Aleokulary.com.  Dane przekazywane przez klientów w trakcie rejestracji mogą być wykorzystywane przez Aleokulary.com w celu realizacji zamówień składanych przez klientów, jak również do wewnętrznych celów Aleokulary.com dotyczących ewidencjonowania sprzedaży i klientów sklepu internetowego czy też przygotowywania dokumentów do celów rozwoju firmy. O ile klient wyrazi na to zgodę podczas rejestracji dane przekazane przez klienta mogą być również wykorzystywane do przesyłania przez Aleokulary.com informacji handlowej dotyczącej oferty, promocji i konkursów. Administratorem danych osobowych jest firma: 

Platinum Group Sp. z o.o.

ul. Południowa 30

43-190 Mikołów

NIP: 635-180-66-60

REGON: 241418514


2. Osoby, które zapisały się do newslettera, będą otrzymywały tylko newsletter sklepu. Użytkownik Aleokulary.com, który nie zażyczył sobie otrzymywania newslettera, nigdy nie otrzyma niezapowiedzianej wiadomości. Osoba, która nie chce otrzymywać newslettera, będzie otrzymywała tylko e-maile, które są ściśle powiązane z jej zamówieniami.

3. Użytkownik Aleokulary.com może poprosić o usunięcie własnego konta w sklepie. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

4. W związku z nowelizacją prawa telekomunikacyjnego obowiązującą od dnia 22 marca 2013 prosimy o zapoznanie się z naszą podstroną  informującą o stosowaniu przez nasz serwis  plików cookies http://aleokulary.com/_cms/view/34/polityka-cookies.html.